+420 604 875 774 info@lousa-voziky.cz

Mitsubishi FB10-15KTR PAC

Nosnost:
1000 - 1500 kg
Pohon:
Elektro
Výška zdvihu:
2000 mm - 6000 mm
Trakční baterie:
24V/720-840Ah
Ovládání:
Pákové
Pneumatiky:
Superelastik
Rychlost:
max 13 Km/h
Záruka:
24 měsíců nebo 2 000 mth

Popis

FB10-15KRT PAC Serie

1.0 – 1.5 tun, elektrický tříkolový vysokozdvižný vozík, 24 voltů, AC technologie

 

Extrémně pevný a snadno ovladatelný… a k tomu s velkým výkonem jako větší stroje.

 

Díky jeho velmi pevné konstrukci a snadné manipulaci jsou tyto výjimečné tříkolové vozíky série FBKRT PAC neporazitelné, když jde o to pracovat ve zúžených prostorech jako úzkých uličkách skladu a kontejnerů. Tyto tříkolové vozíky jsou zkrátka perfektní, vybavené jednou 24 voltovou baterií a účinnými motory na střídavý proud.

Tyto FBKRT PAC mohou být snadno obsluhovány každým po minimální instruktáži (automobilové ovládání). A přes jejich malý rozměr a příznivou cenu mají tyto vozíky mnoho vlastností větších Mitsubishi elektrických vozíků. K tomu se připočítává silný, ale přitom klidný výkon, stejně jako velká stabilita.

  • AC hnací motor poskytuje vysoký výkon a vysoký točivý moment - a to i při vysokých rychlostech - což poskytuje dobrou akceleraci a plynulý, tichý provoz a pohodlnou práci.
  • Malý poloměr otáčení, který vám umožní pracovat ve velmi stísněných prostorách.
  • Řídicí systém nové generace umožňuje nastavit zrychlení, rychlost, zvedání a spouštění.
  • Možnost režimu programování zahrnující volby vestavěných režimů pěti přednastavených typů skladu - umožňuje okamžité programování specifických nastavení.
  • Can bus diagnostika poruchy z paměti vozíku pomáhá operátorovi a technikovi k identifikaci možných problémů, urychluje servis a zabraňuje poškození.
  • Integrovaný systém detekce přítomnosti obsluhy zahrnuje zvukový signál ruční brzdy, detekce zapnutého bezpečnostního pásu a zámku ovládání hydraulických okruhů - to vše pro zlepšení bezpečnosti.
  • Dlouhé servisní intervaly 500 hodin provozu (za určitých podmínek) a nízké nároky na údržbu.

Kontaktní formulář