+420 604 875 774 info@lousa-voziky.cz

Servis Cat lift trucks

Servis manipulační techniky Caterpillar

Pro manipulační techniku Caterpillar poskytujeme  pozáruční servis.

Naši zkušení technici poskytnou Vašemu stroji profesionální péči podle servisního plánu. Navíc disponujeme běžně používanými náhradními díly v každém servisním voze. Díky tomu, zkušenostem mechaniků a používání diagnostiky ( včetně technické podpory servisního střediska značky ), se úspěšnost oprav při prvním výjezdu pohybuje na hranici 95%. To je pro mobilitu Vašich strojů opravdu důležité.

Střední a celkové opravy hnacích agregátů zajistíme na naší odborné dílně. Demontáž např. motorů nebo převodovek jsme schopni uskutečnit u zákazníka. Snížíme tím cenu opravy o dopravu celého stroje na naši dílnu.

O Váš stroj se vždy stará tým námi pečlivě vybraných, zodpovědných, zkušených a empatických techniků.

TECHNICKÉ KONTROLY

Provádíme technické kontroly dle platných právních předpisů, včetně kontrol plynových soustav. Vše samozřejmě u Vás, ve Vámi zvoleném termínu.

Garantujeme odbornou způsobilost a absolovování pravidelných přezkoušení našich zkušebních techniků.

ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ

Zajistíme i školení k získání oprávnění pro řízení manipulační techniky pro Vaše zaměstnance. Také zajistíme pravidelné přezkoušení řidičů manipulační techniky.

PNEUMATIKY, PŘÍDAVNÁ ZAŘÍZENÍ, VIDLICE

Dodáváme pneumatiky včetně lisování u zákazníka. Pneumatiky Vám pomůžeme vybrat podle využití stroje, povrchu po kterém se pohybuje a dalších specifik Vašeho provozu.

Dodáváme přídavná zařízení renomovaných výrobců, včetně montáže a zapojení hydr. okruhů. Pomůžeme Vám vybrat to správné přídavné zařízení podle Vašich potřeb.

Výběr vidlic podle typu základové desky, délky a nosnosti je pro naše techniky rutina. Nechte si jen poradit a objednejte.