+420 604 875 774 info@lousa-voziky.cz

Servis Mitsubishi

 

 

Servis manipulační techniky Mitsubishi

Pro manipulační techniku Mitsubishi poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naši zkušení technici poskytnou Vašemu stroji profesionální péči podle servisního plánu.

Střední a celkové opravy hnacích agregátů Mitsubishi zajišťujeme na naší odborné dílně.

Demontáž motorů nebo převodovek zpravidla uskutečňujeme přímo u zákazníka, čímž zefektivňujeme náklady na takovéto opravy, jelikož není třeba přepravovat celý stroj.

Na základě dlouholetých zkušeností se servisem u zákazníka jsme optimalizovali vybavení servisních vozů nejčasteji potřebnými náhradními díly. Vybavenost našich vozů, zkušení mechanici, používání diagnostiky a technická podpory servisního střediska značky Mitsubishi nám umožňují dosahovat úspěšnosti oprav při prvním výjezdu na hranici 95%.

To přináší našim zákazníkům úspory za vlastní servis (kdy není nutný druhý výjezd) a zvyšuje mobilitu a efektivitu jejich strojů. O Váš stroj se vždy stará tým pečlivě vybraných, zodpovědných, zkušených a empatických techniků poskytující profesionální a efektivní servis.

Pro manipulační techniku Mitsubishi poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Naši zkušení technici poskytnou Vašemu stroji profesionální péči podle servisního plánu. Navíc disponujeme běžně používanými náhradními díly v každém servisním voze. Díky tomu, zkušenostem mechaniků a používání diagnostiky ( včetně technické podpory servisního střediska značky ), se úspěšnost oprav při prvním výjezdu pohybuje na hranici 95%. To je pro mobilitu Vašich strojů opravdu důležité.

Střední a celkové opravy hnacích agregátů zajistíme na naší odborné dílně. Demontáž např. motorů nebo převodovek jsme schopni uskutečnit u zákazníka. Snížíme tím cenu opravy o dopravu celého stroje na naši dílnu.

O Váš stroj se vždy stará tým námi pečlivě vybraných, zodpovědných, zkušených a empatických techniků.

TECHNICKÉ KONTROLY

Provádíme technické kontroly dle platných právních předpisů, včetně kontrol plynových soustav. Vše samozřejmě u Vás, ve Vámi zvoleném termínu.

Garantujeme odbornou způsobilost a absolovování pravidelných přezkoušení našich zkušebních techniků.

ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ

Zajistíme i školení k získání oprávnění pro řízení manipulační techniky pro Vaše zaměstnance. Také zajistíme pravidelné přezkoušení řidičů manipulační techniky.

PNEUMATIKY, PŘÍDAVNÁ ZAŘÍZENÍ, VIDLICE

Dodáváme pneumatiky včetně lisování u zákazníka. Pneumatiky Vám pomůžeme vybrat podle využití stroje, povrchu po kterém se pohybuje a dalších specifik Vašeho provozu.

Dodáváme přídavná zařízení renomovaných výrobců, včetně montáže a zapojení hydr. okruhů. Pomůžeme Vám vybrat to správné přídavné zařízení podle Vašich potřeb.

Výběr vidlic podle typu základové desky, délky a nosnosti je pro naše techniky rutina. Nechte si jen poradit a objednejte.