+420 604 875 774 info@lousa-voziky.cz

O nás

Majitel firmy zahájil své podnikání v roce 2009 a navázal tím na své dlouholeté zkušenosti se servisem manipulační techniky Caterpillar, Mitsubishi a jiných značek. Úspěšný rozjezd podnikání vyústil v roce 2013 v založení firmy Louša - vozíky s.r.o. Komplexní, rychlý a cenově dostupný servis zůstává hlavní činností firmy.

Díky zkušenému týmu mechaniků - řada z nich s více jak dvacetiletou praxí v oboru - dokážeme poskytnout komplexní a rychlý servis v rozumné cenové úrovni. Flexibilita je pro naše zákazníky klíčová, proto oceňují, že 90% oprav je provedeno v jejich provozovně. Servisujeme všechny nejvýznamnější značky vysokozdvižných vozíků - Caterpillar, Mitsubishi, Toyota, Linde, Jungheinrich ,Nissan, Rocla, samozřejmostí je i nabídka technických prohlídek a revizí LPG.

Na bezchybný servis navazujeme nabídkou doprovodných služeb jako je pronájem vysokozdvižných vozíků a dodávky náhradních dílů, pneu, vidlic a přídavných zařízení. Provádíme také školení obsluhy manipulačních vozíků. Díky naší znalosti trhu dokážeme nabídnout i cenově dostupné použité vysokozdvižné vozíky.

V roce 2015 jsem začali dodávat nové vozíky značky Mitsubishi na český trh. Od června 2017 jsme na základě dealerské smlouvy s Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe B.V. oficiálním dealerem vysokozdvižných vozíků značky Mitsubishi pro český trh.