+420 604 875 774 info@lousa-voziky.cz

Mitsubishi FB40-55(C)N(H) - EDiA XL

Nosnost:
4000 - 5500 kg
Pohon:
Elektro
Výška zdvihu:
3000 mm - 7000 mm
Trakční baterie:
80V/775-930Ah
Ovládání:
Joystickové/Pákové
Pneumatiky:
Superelastik
Rychlost:
max 18 Km/h
Záruka:
24 měsíců nebo 2 000 mth

Popis

FB 40-55N EDiA XL

4,0 – 5,5 tuny, elektrický vysokozdvižný vozík, AC technologie

 

Extra silný výkon… nízká spotřeba energie.

 

Když snižujete vaše náklady na energie, nesmí přitom klesnout vaše výkonoschopnost. Vysokozdvižné vozíky série FB maximalizují vaši provozní efektivitu – a spotřebují až o 25% méně energie. Naše ekologické modely (ECO) pracují v každém prostředí nekomplikovaně a hospodárně. Když musíte pracovat rychleji, nabízí progresivní  režim (PRO) rychlejší zdvih a vyšší jizdní parametry.

Protože vysokozdvižný vozík může pracovat vždy jen tak dobře jako jeho řidič, zabudovali jsme do něj řadu funkcí, které umožní využít plný potenciál vaší obsluhy. Systémy „Set-it-and-forget-it“ je individuální nastavení vozíku pro konkrétního řidiče. Koncentrovali jsme se na zlepšení výkonu, komfortu a bezpečnosti, aby se vaši řidiči mohli soustředit pouze na svoji práci.

  • AC technologie poskytuje vysoký točivý moment - a to i při vysokých rychlostech - poskytuje dobrou akceleraci a plynulý chod.
  • Advanced MOSFET regulátor nastavuje zrychlení, rychlost a brzdnou sílu pro potřeby různých zátěží, aplikací a provozovatelů.
  • Výborná ovladatelnost a stabilita, aby tyto vozíky byly ideálním nástrojem pro práci v budově i mimo ni. Automatický parkovací a brzdný systém a zajištění bezpečnosti při práci na rampě.
  • Automatické snížení rychlosti při průjezdu zatáčkou snižuje riziko převrácení vozíku.
  • Možnost programovacího režimu, včetně možnosti vybrat jednu z vestavěných režimů - umožňuje okamžité programování specifických nastavení, bez speciálního softwaru.
  • Bezúdržbové mokré kotoučové brzdy a AC motory snižují náklady na servis.
  • Dlouhé servisní intervaly snižují náklady na servis vozíku a zvyšují produktivitu.

Kontaktní formulář