+420 604 875 774 info@lousa-voziky.cz

Mitsubishi FG40-55(C)N3 - GRENDiA EX

Nosnost:
4000 - 5500 kg
Pohon:
LPG
Výška zdvihu:
3000 mm - 7000 mm
Ovládání:
Joystickové/Pákové
Pneumatiky:
Superelastik/vzduchové
Rychlost:
max 23 km/h
Záruka:
24 měsíců nebo 2 000 mth

Popis

FD/G 40-55N GRENDIA EX

Dieslové a plynové vysokozdvižné vozíky o nosnosti 4,0-5,5 tun

Robustně postavený…na věčnost

 

Silný, spolehlivý a vyrobený tak, aby pracoval stejně tvrdě jako vy sami. GRENDIA EX je leaderem ve své třídě, je jedno jaké výzvy na něj čekají. Celý koncept je postaven na úspěchu jeho předchůdce a byl testován pod náročnými podmínkami. Grendia ex v provedení LPG je vybavena šestiválcovým řadovým motorem, který je standardně doplněn třícestným řízeným  katalyzátorem. Tento motor vyniká tichým chodem a nízkými vibracemi.

GRENDIA EX snížila hluk a emise na minimální úroveň při současně vylepšené hospodárnosti. Balíček Flex Control, včetně diskových brzd v olejové lázni, nabízí další možnosti úspor. Chrání převodovku a zabraňuje prokluzu kol, zatímco nastavitelná automatická brzdová soustava snižuje  opotřebení brzd. Funkce „rampa stop“ ulehčuje práci na rampách a stoupáních.

  • Robustní systém typu vysílací výkon Powershift zaručuje dokonalou kontrolu invalidního vozíku.
  • Rychlé a snadné zaujmutí místa operátora je ideálním řešením pro všechny ty aplikace, kde se operátor potřebuje dostat dovnitř a ven z vozíku.
  • Mast, ambulance a kryt náboje vyrobené v technologii, která poskytuje nejlepší viditelnost pro řidiče.
  • Mitsubishi motor z hlediska emisí přejde mnoho let dopředu, dnes splnění norem, které budou v platnosti již několik let.Produkce své vlastní pohonné jednotky zajišťuje dokonalé provozní parametry motoru MITSUBISHI a odpovídající výkon. (Žádný jiný výrobce toto nemá.)

 

Kontaktní formulář